У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачник - Братківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачник - Братківці:

Поточний розклад електричок Дачник - Братківці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 04 хв зі станції Дачник і прибуває на станцію Братківці о 18 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Рахів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Дачник і Братківці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачник - Братківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачник Братківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачник - Братківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402-6401 Ворохта Івано-Франківськ 07.02
Дачник
07.07
Братківці
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 18.04
Дачник
18.09
Братківці
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачник -Братківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачник — Братківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Братківці — Дачник