У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачник - Тисменичани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачник - Тисменичани:

Поточний розклад електричок Дачник - Тисменичани включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Дачник і прибуває на станцію Тисменичани о 21 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Івано-Франківськ - Ворохта, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Дачник і Тисменичани цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачник - Тисменичани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачник Тисменичани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачник - Тисменичани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.49
Дачник
08.56
Тисменичани
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 21.17
Дачник
21.24
Тисменичани
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачник -Тисменичани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачник — Тисменичани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тисменичани — Дачник