У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дар'ївка - 65 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дар'ївка - 65 Км:

Поточний розклад електричок Дар'ївка - 65 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 50 хв зі станції Дар'ївка і прибуває на станцію 65 Км о 08 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Дар'ївка і 65 Км цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дар'ївка - 65 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дар'ївка 65 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дар'ївка - 65 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 07.50
Дар'ївка
08.40
65 Км
50 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.50
Дар'ївка
20.41
65 Км
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дар'ївка -65 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дар'ївка — 65 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 65 Км — Дар'ївка