У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дар'ївка - Фащівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дар'ївка - Фащівка:

Поточний розклад електричок Дар'ївка - Фащівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 50 хв зі станції Дар'ївка і прибуває на станцію Фащівка о 21 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Дар'ївка і Фащівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Ровеньки(20.01), 65 Км(20.41), 47 Км(21.14), 28 Км(21.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дар'ївка - Фащівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дар'ївка Фащівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дар'ївка - Фащівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 07.50
Дар'ївка
09.58
Фащівка
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.50
Дар'ївка
21.58
Фащівка
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дар'ївка -Фащівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дар'ївка — Фащівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фащівка — Дар'ївка