У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Каменоломня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дебальцеве - Каменоломня:

Поточний розклад електричок Дебальцеве - Каменоломня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 11 хв зі станції Дебальцеве і прибуває на станцію Каменоломня о 08 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6226/6225 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 38 хв. Між станціями Дебальцеве і Каменоломня цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Абрикосовий(16.29), Волинцеве(17.02), Воля(17.45), 3 Км(18.24), Щебенка(19.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дебальцеве - Каменоломня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дебальцеве Каменоломня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дебальцеве - Каменоломня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6212 Дебальцеве Ясинувата 07.11
Дебальцеве
08.27
Каменоломня
1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6226/6225 Дебальцеве Ясинувата 16.25
Дебальцеве
20.03
Каменоломня
3 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дебальцеве -Каменоломня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Каменоломня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Каменоломня — Дебальцеве