У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Макіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дебальцеве - Макіївка:

Поточний розклад електричок Дебальцеве - Макіївка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 11 хв зі станції Дебальцеве і прибуває на станцію Макіївка о 08 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6226/6225 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 55 хв. Між станціями Дебальцеве і Макіївка цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Абрикосовий(16.29), Волинцеве(17.02), Воля(17.45), 3 Км(18.24), Щебенка(19.41), Каменоломня(20.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дебальцеве - Макіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дебальцеве Макіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дебальцеве - Макіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дебальцеве -Макіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Макіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Макіївка — Дебальцеве