З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Вуглегірськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дебальцеве - Вуглегірськ:

Розклад поїздів і електричок Дебальцеве - Вуглегірськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Дебальцеве вранці о 05 г 00 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 26 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дебальцеве о 16 г 15 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дебальцеве до пункту прибуття Вуглегірськ становить 0 г 26 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 20 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 30 хв.
Деякі поїзди від станції Дебальцеве до станції Вуглегірськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дебальцеве - Вуглегірськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Абрикосовий.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дебальцеве - Вуглегірськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дебальцеве - Вуглегірськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дебальцеве -Вуглегірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Вуглегірськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Вуглегірськ — Дебальцеве

За маршрутом Дебальцеве - Вуглегірськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дебальцеве - Вуглегірськ Показати тільки електрички сполученням Дебальцеве - Вуглегірськ