У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Свидовець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Делятин - Свидовець:

Поточний розклад електричок Делятин - Свидовець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 04 хв зі станції Делятин і прибуває на станцію Свидовець о 11 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Івано-Франківськ - Рахів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Делятин і Свидовець цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Дора(10.11), Татарів(10.52), Ясіня(11.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Делятин - Свидовець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Делятин Свидовець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Делятин - Свидовець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 10.04
Делятин
11.56
Свидовець
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Делятин -Свидовець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Свидовець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свидовець — Делятин