З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Глухівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Глухівці:

Поточний розклад електричок Демчин - Глухівці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 34 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Глухівці о 23 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 870К сполученням Шепетівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Демчин і Глухівці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Глухівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Глухівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Глухівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
870К Шепетівка Київ 05.46
Демчин
06.20
Глухівці
34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6252 Шепетівка Козятин 10.35
Демчин
11.08
Глухівці
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 16.34
Демчин
17.07
Глухівці
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6260 Шепетівка Козятин 22.34
Демчин
23.06
Глухівці
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Глухівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Глухівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глухівці — Демчин