У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демійка - Білоус
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демійка - Білоус:

Поточний розклад електричок Демійка - Білоус включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 06 хв зі станції Демійка і прибуває на станцію Білоус о 05 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6856 сполученням Неданчичі - Чернігів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Демійка і Білоус цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Малійки(18.43), Левковичі(18.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демійка - Білоус, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демійка Білоус ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демійка - Білоус можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
864К Неданчичі Київ 05.06
Демійка
05.35
Білоус
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6852 Неданчичі Чернігів 09.44
Демійка
10.14
Білоус
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6854 Неданчичі Чернігів 13.51
Демійка
14.21
Білоус
30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6856 Неданчичі Чернігів 18.37
Демійка
19.07
Білоус
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демійка -Білоус можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демійка — Білоус

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білоус — Демійка