У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демійка - Подусівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демійка - Подусівка:

Поточний розклад електричок Демійка - Подусівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 06 хв зі станції Демійка і прибуває на станцію Подусівка о 05 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 864-863 сполученням Неданчичі - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Демійка і Подусівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демійка - Подусівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демійка Подусівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демійка - Подусівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
864-863 Неданчичі Київ 05.06
Демійка
05.44
Подусівка
38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демійка -Подусівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демійка — Подусівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подусівка — Демійка