У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - Нижньодніпровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - Нижньодніпровськ:

Поточний розклад електричок Демурине - Нижньодніпровськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 35 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію Нижньодніпровськ о 07 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6109 сполученням Межова - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 27 хв. Між станціями Демурине і Нижньодніпровськ цей електропоїзд проїжджає 34 зупинок. Серед них Просяна(03.48), 283 Км(04.37), Терса(05.02), 239 Км(05.36), 222 Км(06.01), Ксеніївка(06.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - Нижньодніпровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине Нижньодніпровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - Нижньодніпровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109 Межова Дніпро 03.35
Демурине
07.02
Нижньодніпровськ
3 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -Нижньодніпровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демурине — Нижньодніпровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ — Демурине