У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денгофівка - Дерганівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Денгофівка - Дерганівка:

Поточний розклад електричок Денгофівка - Дерганівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 38 хв зі станції Денгофівка і прибуває на станцію Дерганівка о 18 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 55 хв. Між станціями Денгофівка і Дерганівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Тетіїв(15.52), Розкопане(16.52), Зарудинці(18.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Денгофівка - Дерганівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Денгофівка Дерганівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Денгофівка - Дерганівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6294-6295 Жашків Козятин 15.38
Денгофівка
18.33
Дерганівка
2 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Денгофівка -Дерганівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Денгофівка — Дерганівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дерганівка — Денгофівка