У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денгофівка - Козятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Денгофівка - Козятин:

Поточний розклад електричок Денгофівка - Козятин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 38 хв зі станції Денгофівка і прибуває на станцію Козятин о 19 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 3 г 44 хв. Між станціями Денгофівка і Козятин цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Тетіїв(15.52), Розкопане(16.52), Зарудинці(18.09), Садовий(18.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Денгофівка - Козятин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Денгофівка Козятин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Денгофівка - Козятин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6294-6295 Жашків Козятин 15.38
Денгофівка
19.22
Козятин-1
3 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Денгофівка -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Денгофівка — Козятин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козятин — Денгофівка