У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денисів-Купчинці - Березовиця-Острів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Денисів-Купчинці - Березовиця-Острів:

Поточний розклад електричок Денисів-Купчинці - Березовиця-Острів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 34 хв зі станції Денисів-Купчинці і прибуває на станцію Березовиця-Острів о 07 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6252 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Денисів-Купчинці і Березовиця-Острів цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Денисів-Купчинці - Березовиця-Острів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Денисів-Купчинці Березовиця-Острів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Денисів-Купчинці - Березовиця-Острів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Ходорів Тернопіль 06.34
Денисів-Купчинці
07.17
Березовиця-Острів
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Денисів-Купчинці -Березовиця-Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Денисів-Купчинці — Березовиця-Острів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Березовиця-Острів — Денисів-Купчинці