У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денисів-Купчинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Денисів-Купчинці:

Актуальний розклад електричок по станції Денисів-Купчинці містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Денисів-Купчинці з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підвисоке, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 05 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти 21 Км, Ходачків-Великий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Денисів-Купчинці відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Підвисоке, Тернопіль-Пас. - Ходорів, Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Денисів-Купчинці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6252 Ходорів Тернопіль 06.33 1 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Підвисоке 09.53 1 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Ходорів 09.53 1 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 18.25 1 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 18.25 1 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Тернопіль Ходорів 22.04 1 хв  22.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Денисів-Купчинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Денисів-Купчинці