У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Денисів-Купчинці - Слобода-Теофіпольська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Денисів-Купчинці - Слобода-Теофіпольська:

Поточний розклад електричок Денисів-Купчинці - Слобода-Теофіпольська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 05 хв зі станції Денисів-Купчинці і прибуває на станцію Слобода-Теофіпольська о 22 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Денисів-Купчинці і Слобода-Теофіпольська цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Денисів-Купчинці - Слобода-Теофіпольська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Денисів-Купчинці Слобода-Теофіпольська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Денисів-Купчинці - Слобода-Теофіпольська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Тернопіль Ходорів 22.05
Денисів-Купчинці
22.33
Слобода-Теофіпольська
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Денисів-Купчинці -Слобода-Теофіпольська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Денисів-Купчинці — Слобода-Теофіпольська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобода-Теофіпольська — Денисів-Купчинці