У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Гнівань
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Гнівань:

Розклад поїздів Деражня Гнівань на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Гнівань найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.44, 17.24 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Гнівань прибувають вони відповідно о 16.18, 18.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Гнівань є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Гнівань складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Гнівань можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
772КО Хмельницький Київ 14.44
Деражня
16.18
Гнівань
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
074Л Львів Москва 17.24
Деражня
18.49
Гнівань
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Гнівань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Гнівань

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гнівань — Деражня