У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Копистин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Деражня - Копистин:

Поточний розклад електричок Деражня - Копистин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 00 хв зі станції Деражня і прибуває на станцію Копистин о 19 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6347 сполученням Жмеринка-Пас. - Гречани, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Деражня і Копистин цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Літки(19.05), Богданівці(19.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Деражня - Копистин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Деражня Копистин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Деражня - Копистин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341 Жмеринка Гречани 06.29
Деражня
07.03
Копистин
34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6343 Жмеринка Гречани 09.41
Деражня
10.15
Копистин
34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Жмеринка Гречани 19.00
Деражня
19.34
Копистин
34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Деражня -Копистин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Копистин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Копистин — Деражня