У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6345 Жмеринка — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Гречани номер 6345 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.20 і прибуває на станцію Гречани о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6345 Жмеринка - Гречани пролягає по таким станціям як Межирів, Дубки, Стодульці, Радівці, Кориченці, Волоське, Літки, Масивці, Богданівці, Ракове, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.20
Жмеринка-Подільська 17.30 1 хв  17.31 10 хв 
Межирів 17.38 1 хв  17.39 18 хв 
Лопатинці 17.42 1 хв  17.43 22 хв 
Дубки 17.46 1 хв  17.47 26 хв 
Сербинівці 17.52 1 хв  17.53 32 хв 
Стодульці 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Васютинці 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
Радівці 18.11 1 хв  18.12 51 хв 
Комарівці 18.16 1 хв  18.17 56 хв 
Кориченці 18.23 1 хв  18.24 1 г  3 хв 
Нова Гута 18.28 1 хв  18.29 1 г  8 хв 
Волоське 18.33 1 хв  18.34 1 г  13 хв 
Деражня 18.42 1 хв  18.43 1 г  22 хв 
Літки 18.48 1 хв  18.49 1 г  28 хв 
Коржівці 18.55 1 хв  18.56 1 г  35 хв 
Масивці 19.01 1 хв  19.02 1 г  41 хв 
Верхня Ділянка 19.06 1 хв  19.07 1 г  46 хв 
Богданівці 19.13 1 хв  19.14 1 г  53 хв 
Копистин 19.17 1 хв  19.18 1 г  57 хв 
Ракове 19.23 1 хв  19.24 2 г  3 хв 
Хмельницький 19.29 5 хв  19.34 2 г  9 хв 
Кам'янецький Переїзд 19.39 1 хв  19.40 2 г  19 хв 
Речовий ринок 19.43 1 хв  19.44 2 г  23 хв 
Гречани 19.50 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6345 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031