У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6345 Жмеринка — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Гречани номер 6345 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.20 і прибуває на станцію Гречани о 19.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6345 Жмеринка - Гречани пролягає по таким станціям як Межирів, Дубки, Стодульці, Радівці, Кориченці, Волоське, Літки, Масивці, Богданівці, Ракове, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.20
Жмеринка-Подільська 17.30 1 хв  17.31 10 хв 
Межирів 17.38 1 хв  17.39 18 хв 
Лопатинці 17.42 1 хв  17.43 22 хв 
Дубки 17.46 1 хв  17.47 26 хв 
Сербинівці 17.52 1 хв  17.53 32 хв 
Стодульці 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Васютинці 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
Радівці 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
Комарівці 18.17 1 хв  18.18 57 хв 
Кориченці 18.24 1 хв  18.25 1 г  4 хв 
Нова Гута 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Волоське 18.34 1 хв  18.35 1 г  14 хв 
Деражня 18.43 1 хв  18.44 1 г  23 хв 
Літки 18.49 1 хв  18.50 1 г  29 хв 
Коржівці 18.56 1 хв  18.57 1 г  36 хв 
Масивці 19.02 1 хв  19.03 1 г  42 хв 
Верхня Ділянка 19.07 1 хв  19.08 1 г  47 хв 
Богданівці 19.14 1 хв  19.15 1 г  54 хв 
Копистин 19.18 1 хв  19.19 1 г  58 хв 
Ракове 19.24 1 хв  19.25 2 г  4 хв 
Хмельницький 19.30 5 хв  19.35 2 г  10 хв 
Кам'янецький Переїзд 19.40 1 хв  19.41 2 г  20 хв 
Речовий ринок 19.44 1 хв  19.45 2 г  24 хв 
Гречани 19.51 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6345 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930