У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Говилів - Деренівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Говилів - Деренівка:

Поточний розклад електричок Говилів - Деренівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 09 хв зі станції Говилів і прибуває на станцію Деренівка о 06 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6270 сполученням Чортків - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Говилів і Деренівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Говилів - Деренівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Говилів Деренівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Говилів - Деренівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6270 Чортків Тернопіль 06.09
Говилів
06.15
Деренівка
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Говилів -Деренівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Говилів — Деренівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Деренівка — Говилів