У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Бабариківська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Бабариківська:

Поточний розклад електричок Діброва - Бабариківська включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 44 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Бабариківська о 11 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6680 сполученням Ізюм - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Діброва і Бабариківська цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Бабариківська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Бабариківська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Бабариківська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Бабариківська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — Бабариківська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бабариківська — Діброва