У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бабариківська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бабариківська:

Актуальний розклад електричок по станції Бабариківська містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бабариківська з такими станціями і населеними пунктами як Ізюм, Харків-Левада, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 44 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Савинці, Закомельська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бабариківська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ізюм - Харків-Левада, Харків-Пас. - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бабариківська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Харків Ізюм 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 12.02 1 хв  12.03 Курсує щоденно - переглянути
6404 Ізюм Харків 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бабариківська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бабариківська