У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - ЕЦ-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - ЕЦ-2:

Поточний розклад електричок Діброва - ЕЦ-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 33 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію ЕЦ-2 о 08 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6446 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 2 г 40 хв. Між станціями Діброва і ЕЦ-2 цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Закомельська(18.02), Балаклія(18.36), Андріївка(19.07), Зидьки(19.34), Борівська-Південна(20.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - ЕЦ-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва ЕЦ-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - ЕЦ-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Ізюм Харків 05.33
Діброва
08.11
ЕЦ-2
2 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6446 Ізюм Харків 17.55
Діброва
20.35
ЕЦ-2
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -ЕЦ-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — ЕЦ-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту ЕЦ-2 — Діброва