У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЕЦ-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції ЕЦ-2:

Актуальний розклад електричок по станції ЕЦ-2 містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують ЕЦ-2 з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Занки, Чугуїв, Балаклія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 38 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Безлюдівка, Передвузлова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції ЕЦ-2 відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чугуїв - Харків-Пас., Харків-Левада - Чугуїв, Савинці - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції ЕЦ-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Балаклія Харків 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6812 Чугуїв Харків 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6421 Харків Занки 08.06 2 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6811 Харків Чугуїв 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Балаклія 09.21 2 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
6814 Чугуїв Харків 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6422 Занки Харків 12.06 1 хв  12.07 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Ізюм 12.26 1 хв  12.27 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 15.00 1 хв  15.01 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 17.53 2 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6430 Балаклія Харків 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Балаклія 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції ЕЦ-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції ЕЦ-2