У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЕЦ-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції ЕЦ-2:

Актуальний розклад електричок по станції ЕЦ-2 містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують ЕЦ-2 з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Харків-Левада, Ізюм, Гракове, Чугуїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Безлюдівка, Передвузлова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції ЕЦ-2 відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чугуїв - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гракове, Савинці - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції ЕЦ-2 відображено на цій сторінці.

Квитки

  • ЕЦ-2 - Харків від 15.00 грн. (9.2 км)

  • ЕЦ-2 - Ізюм від 41.50 грн. (131.8 км)

  • ЕЦ-2 - Балаклія від 27.00 грн. (71.3 км)

  • ЕЦ-2 - Зміїв від 19.00 грн. (26.0 км)

  • ЕЦ-2 - Шебелинка від 23.00 грн. (53.0 км)

  • ЕЦ-2 - Чугуїв від 20.00 грн. (33.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Савинці Харків 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6812 Чугуїв Харків 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 07.27 1 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6811 Харків Чугуїв 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.26 2 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Букине 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6814 Чугуїв Харків 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6426 Букине Харків 13.25 1 хв  13.26 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Ізюм 14.23 2 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 16.49 1 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 17.56 2 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції ЕЦ-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції ЕЦ-2