У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Рокосово(з.п)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Рокосово(з.п):

Поточний розклад електричок Діброва - Рокосово(з.п) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 45 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Рокосово(з.п) о 13 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6583 сполученням Солотвино-1 - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 57 хв. Між станціями Діброва і Рокосово(з.п) цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Грушово(11.52), Тячів(12.23), Стеблівка(12.54), Хуст(з.п.)(13.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Рокосово(з.п), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Рокосово(з.п) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Рокосово(з.п) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6583 Солотвино Королеве 11.45
Діброва
13.42
Рокосово(з.п)
1 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Рокосово(з.п) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — Рокосово(з.п)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокосово(з.п) — Діброва