У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діброва - Солотвино-Лікарня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діброва - Солотвино-Лікарня:

Поточний розклад електричок Діброва - Солотвино-Лікарня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 49 хв зі станції Діброва і прибуває на станцію Солотвино-Лікарня о 09 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Діброва і Солотвино-Лікарня цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діброва - Солотвино-Лікарня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діброва Солотвино-Лікарня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діброва - Солотвино-Лікарня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574 Дяково Солотвино 09.49
Діброва
09.59
Солотвино-Лікарня
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діброва -Солотвино-Лікарня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діброва — Солотвино-Лікарня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Солотвино-Лікарня — Діброва