У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дібровка - Лисогірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дібровка - Лисогірка:

Поточний розклад електричок Дібровка - Лисогірка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 09 хв зі станції Дібровка і прибуває на станцію Лисогірка о 10 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Дібровка і Лисогірка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дібровка - Лисогірка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дібровка Лисогірка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дібровка - Лисогірка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 10.09
Дібровка
10.50
Лисогірка
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 15.56
Дібровка
17.00
Лисогірка
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 22.03
Дібровка
22.51
Лисогірка
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дібровка -Лисогірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дібровка — Лисогірка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лисогірка — Дібровка