У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Діївка - 178 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Діївка - 178 Км:

Поточний розклад електричок Діївка - 178 Км включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 49 хв зі станції Діївка і прибуває на станцію 178 Км о 20 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Діївка і 178 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Діївка - 178 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Діївка 178 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Діївка - 178 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Діївка -178 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Діївка — 178 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 178 Км — Діївка