У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія - Конюхів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрія - Конюхів:

Поточний розклад електричок Дмитрія - Конюхів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 39 хв зі станції Дмитрія і прибуває на станцію Конюхів о 19 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Дмитрія і Конюхів цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрія - Конюхів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрія Конюхів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрія - Конюхів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 09.59
Дмитрія
11.10
Конюхів
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.39
Дмитрія
19.44
Конюхів
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрія -Конюхів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрія — Конюхів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Конюхів — Дмитрія