У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія:

Актуальний розклад електричок по станції Дмитрія містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дмитрія з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Трускавець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Черкаси Львівські, Щирець 1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дмитрія відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Трускавець - Львів, Львів - Чоп, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Дмитрія - Львів від 27.00 грн. (48.0 км)

  • Дмитрія - Мукачево від 95.00 грн. (180.7 км)

  • Дмитрія - Стрий(всі вокзали) від 27.00 грн. (44.9 км)

  • Дмитрія - Трускавець від 41.00 грн. (78.7 км)

  • Дмитрія - Воловець від 71.00 грн. (130.1 км)

  • Дмитрія - Миколаїв-Дністровський від 12.99 грн. (15.0 км)

  • Дмитрія - Свалява від 84.00 грн. (155.5 км)

  • Дмитрія - Чоп від 130.00 грн. (222.7 км)

  • Дмитрія - Пустомити від 17.99 грн. (30.3 км)

  • Дмитрія - Дрогобич від 35.00 грн. (69.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.34 1 хв  13.35 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.20 1 хв  14.21 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дмитрія