У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія:

Актуальний розклад електричок по станції Дмитрія містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дмитрія з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 48 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Черкаси Львівські, Щирець 1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дмитрія відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лавочне - Львів, Стрий - Львів, Львів - Мукачево. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дмитрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дмитрія