У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія - Угерсько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрія - Угерсько:

Поточний розклад електричок Дмитрія - Угерсько включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 59 хв зі станції Дмитрія і прибуває на станцію Угерсько о 10 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6155 сполученням Львів - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Дмитрія і Угерсько цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Черкаси Львівські(18.43), П'ятничани(19.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрія - Угерсько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрія Угерсько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрія - Угерсько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 09.59
Дмитрія
10.41
Угерсько
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.39
Дмитрія
19.22
Угерсько
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрія -Угерсько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрія — Угерсько

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Угерсько — Дмитрія