У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрове - Подільськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрове - Подільськ-Північний:

Поточний розклад електричок Дмитрове - Подільськ-Північний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 31 хв зі станції Дмитрове і прибуває на станцію Подільськ-Північний о 12 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Дмитрове і Подільськ-Північний цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Веселий Кут(07.59), Петрівка(09.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрове - Подільськ-Північний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрове Подільськ-Північний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрове - Подільськ-Північний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 07.52
Дмитрове
09.39
Подільськ-Північний
1 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6272 Одеса Балта 10.31
Дмитрове
12.10
Подільськ-Північний
1 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрове -Подільськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрове — Подільськ-Північний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Північний — Дмитрове