У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - 119 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - 119 Км:

Поточний розклад електричок Дніпро - 119 Км включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 00 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію 119 Км о 06 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 19 хв. Між станціями Дніпро і 119 Км цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Горяїнове(08.56), Сухачівка(09.38), Запоріжжя-Кам'янське(09.59), Верхньодніпровськ(10.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - 119 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро 119 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - 119 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -119 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — 119 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 119 Км — Дніпро