У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Крутоярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Крутоярка:

Поточний розклад електричок Дніпро - Крутоярка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 40 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Крутоярка о 10 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6122 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине, в цьому випадку поїздка займе 2 г 10 хв. Між станціями Дніпро і Крутоярка цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них 193 Км(16.34), Ігрень(16.57), Хорошеве(17.26), Вишнівецьке(17.56), 269 Км(18.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Крутоярка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Крутоярка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Крутоярка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6110 Дніпро Чаплине 08.40
Дніпро-Головний
10.49
Крутоярка
2 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 16.26
Дніпро-Головний
18.36
Крутоярка
2 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Крутоярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Крутоярка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Крутоярка — Дніпро