У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - П'ятихатки-Стикова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - П'ятихатки-Стикова:

Поточний розклад електричок Дніпро - П'ятихатки-Стикова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 00 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію П'ятихатки-Стикова о 07 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6035 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Стикова, в цьому випадку поїздка займе 2 г 42 хв. Між станціями Дніпро і П'ятихатки-Стикова цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Горяїнове(16.57), Сухачівка(17.24), Запоріжжя-Кам'янське(17.44), Верхньодніпровськ(18.14), 114 Км(18.38), 88 Км(19.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - П'ятихатки-Стикова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро П'ятихатки-Стикова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - П'ятихатки-Стикова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6005 Дніпро П'ятихатки 05.00
Дніпро-Головний
07.41
П'ятихатки-Стикова
2 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6035 Дніпро П'ятихатки 16.52
Дніпро-Головний
19.34
П'ятихатки-Стикова
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -П'ятихатки-Стикова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — П'ятихатки-Стикова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки-Стикова — Дніпро