У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Воскобійня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Воскобійня:

Поточний розклад електричок Дніпро - Воскобійня включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 51 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Воскобійня о 16 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6039 сполученням Дніпро-Головний - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Дніпро і Воскобійня цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Горяїнове(18.49), 175 Км(19.09), 164 Км(19.28), 149 Км(20.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Воскобійня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Воскобійня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Воскобійня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Воскобійня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Воскобійня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Воскобійня — Дніпро