У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Жовтокам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро - Жовтокам'янка:

Поточний розклад електричок Дніпро - Жовтокам'янка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 25 хв зі станції Дніпро і прибуває на станцію Жовтокам'янка о 00 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6405 сполученням Дніпро-Лоцманська - Апостолове, в цьому випадку поїздка займе 3 г 56 хв. Між станціями Дніпро і Жовтокам'янка цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Тунельна(08.27), 223 Км(09.01), 238 Км(09.30), 263 Км(10.08), 303 Км(11.04), Павлопілля(11.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро - Жовтокам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро Жовтокам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро - Жовтокам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6405 Дніпро Апостолове 08.21
Дніпро-Лоцманська
12.17
Жовтокам'янка
3 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 20.25
Дніпро-Лоцманська
00.12
Жовтокам'янка
3 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро -Жовтокам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Жовтокам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жовтокам'янка — Дніпро