У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Лоцманська - Незабудине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро-Лоцманська - Незабудине:

Поточний розклад електричок Дніпро-Лоцманська - Незабудине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 25 хв зі станції Дніпро-Лоцманська і прибуває на станцію Незабудине о 22 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6405 сполученням Дніпро-Лоцманська - Апостолове, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Дніпро-Лоцманська і Незабудине цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Тунельна(08.27), 223 Км(09.01), 238 Км(09.30), 263 Км(10.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро-Лоцманська - Незабудине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро-Лоцманська Незабудине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро-Лоцманська - Незабудине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6405 Дніпро Апостолове 08.21
Дніпро-Лоцманська
10.43
Незабудине
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 20.25
Дніпро-Лоцманська
22.45
Незабудине
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро-Лоцманська -Незабудине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Лоцманська — Незабудине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Незабудине — Дніпро-Лоцманська