У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добростани - 5 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добростани - 5 Км:

Поточний розклад електричок Добростани - 5 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 37 хв зі станції Добростани і прибуває на станцію 5 Км о 06 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6126 сполученням Шкло-Старжиська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Добростани і 5 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добростани - 5 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добростани 5 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добростани - 5 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6126 Шкло-Старжиська Львів 06.37
Добростани
06.42
5 Км
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добростани -5 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добростани — 5 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 5 Км — Добростани