У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Шкло-Старжиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Шкло-Старжиська - Львів номер 6126 відправляється зі станції Шкло-Старжиська о 06.00 і прибуває на станцію Львів о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6126 Шкло-Старжиська - Львів пролягає по таким станціям як Бодрість, Янтарна, Молошковичі, Добростани, 5 Км, Затока, Цунів, Мшана, Суховоля, Зимна Вода, Рудне, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шкло-Старжиська 06.00
Бодрість 06.07 1 хв  06.08 7 хв 
Янтарна 06.14 1 хв  06.15 14 хв 
Молошковичі 06.22 1 хв  06.23 22 хв 
Добростани 06.31 1 хв  06.32 31 хв 
5 Км 06.37 1 хв  06.38 37 хв 
Затока 06.45 1 хв  06.46 45 хв 
Цунів 06.50 1 хв  06.51 50 хв 
Мшана 06.57 1 хв  06.58 57 хв 
Суховоля 07.03 1 хв  07.04 1 г  3 хв 
Зимна Вода 07.08 1 хв  07.09 1 г  8 хв 
Рудне 07.13 1 хв  07.14 1 г  13 хв 
5-й Парк 07.18 3 хв  07.21 1 г  18 хв 
Львів 07.30 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6126 Шкло-Старжиська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930