Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шкло-Старжиська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шкло-Старжиська:

Актуальний розклад електричок по станції Шкло-Старжиська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шкло-Старжиська з такими станціями і населеними пунктами як Львів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 00 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Бодрість. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шкло-Старжиська відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шкло-Старжиська - Львів, Львів - Шкло-Старжиська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шкло-Старжиська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6126 Шкло-Старжиська Львів 06.05 Курсує щоденно - переглянути
6123 Львів Шкло-Старжиська 18.48 Курсує щоденно - переглянути
6124 Шкло-Старжиська Львів 19.00 Курсує щоденно - переглянути
6125 Львів Шкло-Старжиська 22.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шкло-Старжиська