У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добростани - Шкло-Старжиська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добростани - Шкло-Старжиська:

Поточний розклад електричок Добростани - Шкло-Старжиська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 31 хв зі станції Добростани і прибуває на станцію Шкло-Старжиська о 22 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6125 сполученням Львів - Шкло-Старжиська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Добростани і Шкло-Старжиська цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добростани - Шкло-Старжиська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добростани Шкло-Старжиська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добростани - Шкло-Старжиська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6125 Львів Шкло-Старжиська 21.31
Добростани
22.04
Шкло-Старжиська
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добростани -Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добростани — Шкло-Старжиська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шкло-Старжиська — Добростани