У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6125 Львів — Шкло-Старжиська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Шкло-Старжиська номер 6125 відправляється зі станції Львів о 20.25 і прибуває на станцію Шкло-Старжиська о 22.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6125 Львів - Шкло-Старжиська пролягає по таким станціям як 5-й Парк, Рудне, Зимна Вода, Суховоля, Мшана, Цунів, Затока, 5 Км, Добростани, Молошковичі, Янтарна, Бодрість.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.25
5-й Парк 20.35 3 хв  20.38 10 хв 
Рудне 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Зимна Вода 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Суховоля 20.53 1 хв  20.54 28 хв 
Мшана 20.59 1 хв  21.00 34 хв 
Цунів 21.04 1 хв  21.05 39 хв 
Затока 21.10 1 хв  21.11 45 хв 
5 Км 21.18 1 хв  21.19 53 хв 
Добростани 21.27 1 хв  21.28 1 г  2 хв 
Молошковичі 21.36 1 хв  21.37 1 г  11 хв 
Янтарна 21.46 1 хв  21.47 1 г  21 хв 
Бодрість 21.52 1 хв  21.53 1 г  27 хв 
Шкло-Старжиська 22.00 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6125 Львів — Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930