У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6125 Львів — Шкло-Старжиська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6125 сполученням Львів - Шкло-Старжиська відправляється зі станції Львів о 20.30 і прибуває на станцію Шкло-Старжиська о 22.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 5-й Парк, Рудне, Зимна Вода, Суховоля, Мшана, Цунів, Затока, 5 Км, Добростани, Молошковичі, Янтарна, Бодрість.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.30
5-й Парк 20.39 2 хв  20.41 9 хв 
Рудне 20.45 1 хв  20.46 15 хв 
Зимна Вода 20.49 1 хв  20.50 19 хв 
Суховоля 20.53 1 хв  20.54 23 хв 
Мшана 21.01 1 хв  21.02 31 хв 
Цунів 21.07 1 хв  21.08 37 хв 
Затока 21.13 1 хв  21.14 43 хв 
5 Км 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
Добростани 21.30 1 хв  21.31 1 г 
Молошковичі 21.39 1 хв  21.40 1 г  9 хв 
Янтарна 21.49 1 хв  21.50 1 г  19 хв 
Бодрість 21.55 1 хв  21.56 1 г  25 хв 
Шкло-Старжиська 22.04 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6125 Львів — Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031