У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6125 Львів — Шкло-Старжиська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Шкло-Старжиська номер 6125 відправляється зі станції Львів о 20.25 і прибуває на станцію Шкло-Старжиська о 22.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6125 Львів - Шкло-Старжиська пролягає по таким станціям як 5-й Парк, Рудне, Зимна Вода, Суховоля, Мшана, Цунів, Затока, 5 Км, Добростани, Молошковичі, Янтарна, Бодрість.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.25
5-й Парк 20.35 3 хв  20.38 10 хв 
Рудне 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Зимна Вода 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Суховоля 20.53 1 хв  20.54 28 хв 
Мшана 20.59 1 хв  21.00 34 хв 
Цунів 21.04 1 хв  21.05 39 хв 
Затока 21.10 1 хв  21.11 45 хв 
5 Км 21.18 1 хв  21.19 53 хв 
Добростани 21.27 1 хв  21.28 1 г  2 хв 
Молошковичі 21.36 1 хв  21.37 1 г  11 хв 
Янтарна 21.46 1 хв  21.47 1 г  21 хв 
Бодрість 21.52 1 хв  21.53 1 г  27 хв 
Шкло-Старжиська 22.00 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6125 Львів — Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28