У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6125 Львів — Шкло-Старжиська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6125 сполученням Львів - Шкло-Старжиська відправляється зі станції Львів о 20.30 і прибуває на станцію Шкло-Старжиська о 22.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 5-й Парк, Рудне, Зимна Вода, Суховоля, Мшана, Цунів, Затока, 5 Км, Добростани, Молошковичі, Янтарна, Бодрість.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.30
5-й Парк 20.39 2 хв  20.41 9 хв 
Рудне 20.45 1 хв  20.46 15 хв 
Зимна Вода 20.49 1 хв  20.50 19 хв 
Суховоля 20.53 1 хв  20.54 23 хв 
Мшана 21.01 1 хв  21.02 31 хв 
Цунів 21.07 1 хв  21.08 37 хв 
Затока 21.13 1 хв  21.14 43 хв 
5 Км 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
Добростани 21.30 1 хв  21.31 1 г 
Молошковичі 21.39 1 хв  21.40 1 г  9 хв 
Янтарна 21.49 1 хв  21.50 1 г  19 хв 
Бодрість 21.55 1 хв  21.56 1 г  25 хв 
Шкло-Старжиська 22.04 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6125 Львів — Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031