У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросин - Рава Руська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросин - Рава Руська:

Поточний розклад електричок Добросин - Рава Руська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 26 хв зі станції Добросин і прибуває на станцію Рава Руська о 23 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 964 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Добросин і Рава Руська цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Панчишини(22.30), Липник(22.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросин - Рава Руська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросин Рава Руська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросин - Рава Руська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
964 Львів Рава Руська 22.26
Добросин
23.07
Рава Руська
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросин -Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросин — Рава Руська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рава Руська — Добросин