У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добросин - Заріччя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добросин - Заріччя:

Поточний розклад електричок Добросин - Заріччя включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 19 хв зі станції Добросин і прибуває на станцію Заріччя о 05 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 965 сполученням Рава Руська - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Добросин і Заріччя цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добросин - Заріччя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добросин Заріччя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добросин - Заріччя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
965 Рава Руська Львів 05.19
Добросин
05.24
Заріччя
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добросин -Заріччя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добросин — Заріччя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заріччя — Добросин