У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добротвір - Руданці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добротвір - Руданці:

Поточний розклад електричок Добротвір - Руданці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 04 хв зі станції Добротвір і прибуває на станцію Руданці о 07 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Добротвір і Руданці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Батятичі(07.13), Колодне(07.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добротвір - Руданці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добротвір Руданці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добротвір - Руданці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6053 Сокаль Львів 07.04
Добротвір
07.51
Руданці
47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добротвір -Руданці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добротвір — Руданці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Руданці — Добротвір