У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Руданці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Руданці:

Актуальний розклад електричок по станції Руданці містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Руданці з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Колодне, Запитів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Руданці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Львів, Сокаль - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Руданці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051 Стоянів Львів 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 08.00 1 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
6056 Львів Сокаль 21.39 1 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Руданці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Руданці