У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Руданці - Добротвір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Руданці - Добротвір:

Поточний розклад електричок Руданці - Добротвір включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 42 хв зі станції Руданці і прибуває на станцію Добротвір о 22 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6056 сполученням Львів - Сокаль, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Руданці і Добротвір цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Колодне(21.53), Батятичі(22.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Руданці - Добротвір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Руданці Добротвір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Руданці - Добротвір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Руданці та Добротвір – 35.5 км. Ціна квитка на електричку Руданці Добротвір складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6056 Львів Сокаль 21.42
Руданці
22.31
Добротвір
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Руданці -Добротвір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Руданці — Добротвір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Добротвір — Руданці