У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добровільський - Дослідна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Добровільський - Дослідна:

Поточний розклад електричок Добровільський - Дослідна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 51 хв зі станції Добровільський і прибуває на станцію Дослідна о 18 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Добровільський і Дослідна цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Новий Буг(03.21), Горожене(04.07), Городня(05.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Добровільський - Дослідна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Добровільський Дослідна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Добровільський - Дослідна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.06
Добровільський
05.47
Дослідна
2 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 15.51
Добровільський
18.25
Дослідна
2 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Добровільський -Дослідна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добровільський — Дослідна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дослідна — Добровільський